Fundacja Jakich Mało wierzy w talenty!

Pomagamy odnaleźć indywidualną ścieżkę, którą dziecko chce podążać.
Naszą misją jest udzielenie odpowiedniego wsparcia młodym, utalentowanym ludziom.

Wiele dzieci zastanawia się, którą drogę rozwoju wybrać. Inne obawiają się, czy uda im się w danej profesji.
Tak wiele wątpliwości tkwi w młodych ludziach. Zapominają, że pierwszym krokiem do sukcesu jest realizowanie swoich pasji.
Fundacja Jakich Mało działa w obszarze udzielania odpowiedniego wsparcia utalentowanym dzieci i młodzieży.

Cele fundacji:

• Uświadamianie społeczeństwa o istocie należytego wsparcia psychologicznego w prawidłowym rozwoju dzieci i młodzieży.
  • Pomoc w świadomym poznaniu swoich wartości i możliwości, a na tej podstawie wybranie odpowiedniej ścieżki życiowej.

Uważamy, że w każdym z nas jest coś niepowtarzalnego – trzeba tylko to dostrzec i rozwijać. Z pomocą naszych mentorów to nie takie trudne jak może się wydać!

Poznaj naszych mentorów

Tworzymy inicjatywy i programy wspierające potencjał dzieci i młodzieży

Czerwony namiot oraz ognisko w lesie podczas nocy.

WAKACYJNY
OBÓZ DLA DZIECI

Uśmiechnięty chłopiec ze świecącą żarówką na głowie na żółtym tle.

CYKLICZNE WARSZTATY
ROZWOJU TALENTÓW

Świnka skarbonka z wpadającą do środka monetą na zielonym tle.

FUNDUSZ
STYPENDIALNY

Dziewczynka z biretem na głowie na czerwonym tle.

INDYWIDUALNY PROGRAM
MENTORINGOWY

Znajdź swój potencjał!

Każdy z nas jest obdarzony wyjątkowym talentem.
Wystarczy go jedynie odkryć.
Przejdź do specjalnego testu i sprawdź, jaki skrywasz w sobie potencjał!