„Twój talent czeka na odkrycie! Nie bój się obrania odpowiedniej drogi i podążania za marzeniami! Dasz radę! Uwierz w siebie!”

Młoda kobieta w białej koszuli pozuje uśmiechnięta do zdjęcia.

Prezes Fundacji Agata Tadajewska

Młoda kobieta w białej koszuli pozuje uśmiechnięta do zdjęcia.

Neuropsycholog, psycholog młodzieży i dorosłych, menadżer i wieloletni nauczyciel akademicki. Wśród zainteresowań naukowych znajdują się badania z zakresu zasobów umysłu, talentu, inteligencji, a także stylów poznawczych. Wiedze przekłada na praktyczną naukę korzystania ze swoich możliwości.
Międzynarodowy trener kreatywności oraz programu BRAINCORE. Mentor z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobywanym w firmach komercyjnych, fundacjach, na Uniwersytetach i w kilku szkołach wyższych.

Agata jest kobietą pełną pasji oraz zaangażowania, która jak nikt, potrafi motywować do działania. Obecnie koncentruje się na kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych w dziedzinie rozwoju plastyczności umysłu oraz nauki.
Poza pracą jest wspaniałą, zaangażowaną mamą wesołej gromadki dzieci.
Jak udaje jej się realizować na tak wielu płaszczyznach życia? Tego nauczycie się w naszej Fundacji!

Sprawdż jak możemy cię wesprzeć

Znajdź swój potencjał

Nie jesteś pewny, czy masz talent?
Pamiętaj, że każdy z nas jest wyjątkowy. Ty też.
Przejdź do testu na talent sprawdź, jaki potencjał w sobie nosisz!